منو دسته بندی های محصولات - برای باز کردن منوها کلیدهای Shift + Enter و برای بستن آنها از Esc ؛ برای حرکت بر روی گزینه ها از Tab و Shift + Tab استفاده نمایید

منحصر به فرد و همگام با طبیعت

ما در کوفا گالری تمامی محصولات منحصر به فردی را که به وسیله هنرمندان خوش ذوق ایرانی خلق شده است را گرداوری نموده ایم تا شما محصول مورد نظر خود را که ساخته شده به وسیله دست هستند و گاهاٌ از هر کدام فقط یک نمونه ساخته می شود و درهیچ فروشگاهی یافت نمی کنید را بتوانید در اینجا و در کمال آسایش و به زیباترین وجه دریافت کنید و یا حتی به وسیله آنها بتوانید مناسبت های خود را شگفت انگیزتر کنید زیرا در کوفا گالری هم می توانید هدیه بخرید و هم می توانید هدیه های خود را با بسته بندی های خاص و منحصر به فرد بفرستید.

زندگی همیـشه یک لـذت استبرای ما

لذت دوست داشتـن و دوست داشته شـدن

لذت عاشق شدن، عاشق بودن و عاشق ماندن

لذت هدیـه دادن و هدیـه گرفتن

لذت خاص بودن و دیده شدن

لذت از زندگی لذت بردن

کوفا می خواهد در لذت این زندگی همراه شما باشد.

کوفا گالری به عنوان یک گروه کوچک در این اجتماع تلاش دارد تا سهم خود را در روند کاهش آلودگی محیط زیست ایفا کند. در این راستا فعالیت هایی در جهت رسیدن به هوای پاک نیز انجام خواهد داد.

کوفا در نظر دارد اقدامات جدی و سازنده ای در این راستا انجام دهد و از انجمن های دوستدار محیط زیست حمایت میکند و برای محقق شدن این مهم برنامه های ویژه ای خواهد داشت و آمادگی همکاری و دریافت پیشنهادات در این زمینه را دارد.

ما هنرمندان را تشویق می کنیم که در خلق آثارشان از مواد ارگانیک و عاری از مصنوعات سمی استفاده کنند و در این راستا برای ارزش نهادن به این قبیل از محصولات یک دسته بندی جداگانه ای در نظر گرفته ایم.

از آنجا که در سیر تولید دست ساخته ها می توان از مواد قابل بازیافت استفاده کرد و از مواد سمی که به طبیعت آسیب می رسانند پرهیز کرد، می شود با به کارگیری صحیح ازمواد بلااستفاده به آنها روحی تازه و شاعرانه دمید و دست ساخته ای شایسته خلق کرد این یکی از اهداف برجسته کوفا گالری می باشد.

یکی از راه هایی که به وسیله آن می توانیم هوای پاکتر داشته باشیم استفاده کمتر از وسایل نقلیه است. اینترنتی خرید کردن یک راهکار خوب برای استفاده کمتر از وسایل نقلیه می باشد چراکه در کمال آسایش و در منزل خود به راحتی می توانیم صدها محصول را ببینیم، جستجو کنیم، مقایسه کنیم و خرید خود را انجام دهیم. در نتیجه نه تنها در زمان خود صرفه جویی کرده ایم، بلکه در کاهش آلودگی هوا نیزسهیم بوده ایم و پاک تر تنفس خواهیم کرد.