منو دسته بندی های محصولات - برای باز کردن منوها کلیدهای Shift + Enter و برای بستن آنها از Esc ؛ برای حرکت بر روی گزینه ها از Tab و Shift + Tab استفاده نمایید

روش های پرداخت هزینه سفارش چیست؟


پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

شما مشتریان عزیز کوفا گالری می توانید بعد از انجام مرحله خرید از طریق درگاه اینترنتی آنلاین بانک در سایت کوفا گالری هزینه سفارش خود را پرداخت کنید. پرداخت آنلاین باعث تسریع در روند پردازش سفارش کاربران می شود. در هنگام تحویل کالا، تحویل گیرنده باید کارت شناسایی به همراه داشته باشد.

 پرداخت در محل تحویل

ما به کاربران عزیز کوفا پیشنهاد می کنیم جهت تسریع در روند پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. ما برای ایجاد حس آسودگی خاطر کاربران کوفا گالری این امکان را فراهم کرده ایم که مشتریان عزیز ما بتوانند هزینه سفارش را در محل تحویل، پرداخت کنند.


 پرداخت به وسیله کارت بانکی در محل تحویل

در صورت تمایل می توانید هزینه سفارش خود را از طریق دستگاه کارت خوان سیار (pos) که همکاران ما به همراه خود دارند پرداخت نمایید

 پرداخت به ماموران تحویل 

همچنین شما کاربران عزیز می توانید هزینه سفارشات خود را به همکاران تحویل به صورت نقدی ما پرداخت نمایید.

 پرداخت کارت به کارت

کاربران عزیزی که امکان پرداخت به وسیله درگاه پرداخت آنلاین بانک را ندارند می توانند مبلغ سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت کنند. لذا از کاربران محترم خواهشمندیم که تا پایان مرحله خرید در نگاه داشتن شماره پیگیری خود کوشا باشند.

شماره کارت:5022291900051119

شماره حساب:2308000121651882

بانک پاسارگاد به نام شادیار خدایاری و میلاد قلیچ