منو دسته بندی های محصولات - برای باز کردن منوها کلیدهای Shift + Enter و برای بستن آنها از Esc ؛ برای حرکت بر روی گزینه ها از Tab و Shift + Tab استفاده نمایید

دست در دست زمین

دیدن آسمان آبی با ابرهای سفید این روزها برای اکثر مردم ، به خصوص کسانی که درکلان شهرهایی چون تهران زندگی می کنند ، بی شک به یک آرزو شبیه شده است و سوال اینجاست که ما چگونه می توانیم در روند کاهش آلودگی محیط زیست سهیم باشیم؟

یکی از دلایل تشدید آلودگی هوا گسترش ترافیک شهری است و خرید اینترنتی یکی از راه های کاهش ترافیک و در نتیجه کاهش آلودگی هوا است. چراکه در کمال آسایش و در منزل خود به راحتی می توانید صدها محصول را ببینید، جستجو کنید، مقایسه کنید و خرید خود را انجام دهید. در نتیجه نه تنها در زمان خود صرفه جویی کرده اید، بلکه در کاهش آلودگی هوا نیزسهیم بوده اید.

از طرفی موضوع استفاده از مواد مستعمل بحث تازه ای نیست و بارها در این باره شنیده ایم و خوانده ایم و دیده ایم. اما بیایید از این زاویه به آن بنگریم.

هر فرد روزانه حدود 2کیلوگرم زباله تولید می کند. به عبارتی 13 کیلوگرم در هفته و 726 کیلوگرم در سال. در نظر بگیرید اگر هر فرد تنها چند گرم از تولید روزانه خود را کاهش دهد و یا بخشی از دور ریختنی های قابل استفاده مجدد را در راستای هدفی بکار بگیرد چه تاثیری در این آمار و ارقام خواهد گذاشت.

در این راستا کوفا گالری به عنوان یک گروه کوچک در این اجتماع تلاش دارد تا سهم خود را در روند کاهش آلودگی محیط زیست ایفا کند.

از آنجا که در سیر تولید دست ساخته ها می توان از مواد قابل بازیافت استفاده کرد و از مواد سمی که به طبیعت آسیب می رسانند پرهیز کرد، میشود با به کارگیری صحیح ازمواد بلااستفاده به آنها روحی تازه و شاعرانه دمید و دست ساخته ای شایسته خلق کرد. این یکی از اهداف برجسته کوفا گالری می باشد.

کوفا در نظر دارد اقدامات جدی و سازنده ای در این راستا انجام دهد و از انجمن های دوستدار محیط زیست حمایت میکند و برای محقق شدن این مهم برنامه های ویژه ای خواهد داشت و آمادگی همکاری و دریافت پیشنهادات در این زمینه را دارد.