منو دسته بندی های محصولات - برای باز کردن منوها کلیدهای Shift + Enter و برای بستن آنها از Esc ؛ برای حرکت بر روی گزینه ها از Tab و Shift + Tab استفاده نمایید

بسته بندی های مخصوص کوفا چیست؟

برای همه ما پیش آمده است که دست ساخته منحصر بفردی را میبینیم و می خواهیم آن را بخریم یا هدیه دهیم، ولی وقتی یادمان می افتد که مجبوریم هزینه های اضافی بسته بندی و کادو کردن آن را بدهیم و نگران شکستن و خراب شدن آن در طول مسیر شویم، کمی دست و دلمان راضی نمی شود و به فکر محصولات بسته بندی دار و آماده تر می گردیم.

گالری کوفا نیز با فکر برطرف کردن این مشکل برای همراهان و علاقه مندان آثار هنری، به فکر ساختن بسته بندی های خاص، زمین دوستانه، شکیل و قابل حمل افتاد تا بتوانید خرید خودتان را راحت و مطمئن جابجا کنید و در صورت نیاز به هدیه دادن، گرفتار کادو کردن و سختی های آن نشوید.

http://www.koofa.ir/media/wysiwyg/image_of_koofa_pages/Giftwrap-Added-copy.jpg

 در صفحه سبد خرید، شما می توانید با زدن بر روی دکمه http://www.koofa.ir/media/wysiwyg/image_of_koofa_pages/Giftwrap-btn.jpg برای هر محصول خریداری شده ، یک بسته بندی انتخاب کنید رایگان یا کم هزینه انتخاب کنید.

http://www.koofa.ir/media/wysiwyg/image_of_koofa_pages/Giftwrap-btn-Sample.jpg

 

در گالری کوفا دو نوع بسته بندی در نظر گرفته شده است، یکی برای خودتان و دیگری برای هدیه.

http://www.koofa.ir/media/wysiwyg/image_of_koofa_pages/Giftwrap-steps.jpg

برای بسته بندی محصولتان در بسته بندی های ویژه خریداران کوفا، کافیست با زدن دکمه http://www.koofa.ir/media/wysiwyg/image_of_koofa_pages/Giftwrap-btn.jpg به منو مربوط به کادوپیچ رفته، یکی از بسته های رایگان کوفا را انتخاب کنید و اگر میخواهید برای خود کارت تبریک با پیامتان را مشخص کنید.

http://www.koofa.ir/media/wysiwyg/image_of_koofa_pages/Koofa_Simple_Free_Package.jpg

بسته بندی های رایگان کوفا شامل جعبه، روبان آماده کاغذی و ضربه گیرهایی برای آسودگی و اطمینان حمل محصول است.

 

اما زمانی که میخواهید هدیه دهید ، با زدن دکمه http://www.koofa.ir/media/wysiwyg/image_of_koofa_pages/Giftwrap-btn.jpg و انتخاب کادو پیچ های مخصوص هدیه که هزینه بسیار اندکی دارد، خرید خود را کادوپیچ کرده و کارت تبریک خود را انتخاب و متن مورد نظرتان را بر روی آن بنویسید.

http://www.koofa.ir/media/wysiwyg/image_of_koofa_pages/Koofa-Special-Giftwrap-Package.jpg

 

بسته بندی های هدیه، شامل جعبه، روبان پارچه ای، پوشال های رنگی مناسب محصول، دسته کنفی برای حمل آسان و سورپرایزهایی از طرف کوفاست.

لطفا توجه داشته باشید که:

- برای اطمینان از انتخاب کادوپیچ برای محصول و یا تغییر متن و یا مدل و یا حذف آن، کادوپیچ انتخابی شما در پایین محصولات به شما نمایش داده می شود.

http://www.koofa.ir/media/wysiwyg/image_of_koofa_pages/Giftwrap-Added.jpg

- متن پیام شما بصورت دست نویس بر روی کارت ها نوشته می شود.

- در صورت انتخاب نکردن کادوپیچ، کوفا گالری خود برای شما از بسته بندی های رایگان کوفا یکی را انتخاب و محصول را برایتان ارسال می کند.

- تمامی مواد استفاده شده در بسته بندی ها، بازیافتی و زمین دوستانه هستند.

- محدودیتی در روش ارسال و محل ارسال برای انتخاب کادوپیچ نیست.

- کادوپیچ های کوفا به تدریج اضافه خواهد شد.

- در محصولاتی که قابل گادو پیچ شدن نیستند ( تعداد بسیار محدودی که در سایت مشخص شده اند)، کوفا محصولتان را با کاغذ کادو، ربان و ساک خرید پارچه ای تحویل می دهد.

- اگر نیاز به قراردادن چند محصول در یک بسته دارید، پس از نهایی کردن خرید، منتظر تماس همکاران ما باشید و درخواستتان را به آنها اطلاع دهید.