منو دسته بندی های محصولات - برای باز کردن منوها کلیدهای Shift + Enter و برای بستن آنها از Esc ؛ برای حرکت بر روی گزینه ها از Tab و Shift + Tab استفاده نمایید

خدمات

خرید و تحویل

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند.

کوفا گالری به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌گذاری می‌دهد.

کوفا گالری همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‌نماید. همچنین برای ایجاد حس آسودگی خاطرکاربران کوفا گالری این امکان را فراهم کرده ایم که مشتریان عزیز ما بتوانند هزینه سفارش را در محل تحویل، پرداخت کنند.

ضمانت 7 روز و رویه بازگشت کالا

اعتماد مشتریان کوفا گالری برای ما بسیار ارزشمند است. پس از انجام مرحله خرید به هر دلیلی ممکن است مشتریان ما با مسائلی رو به رو شوند در چنین شرایطی خدماتی در قالب واحد پشتیبانی در نظر گرفته می شود. مشتریان عزیز ما تا 7 روز می توانند در صورت عدم رضایت از سفارش خود نسبت به بازگشت کالا اقدام کنند.

تخفیفات

ما برای مشتریان متعهد خود تخفیفاتی نیز قائل می باشیم. کوفا کارت، نگاه ویژه‏‌ی کوفا به مشتریانی است که در کوفا گالری ثبت نام کرده اند و عضو شده اند. همچنین کوفا گالری می خواهد بتواند به وسیله ثبت نام کردن مشتریان در کوفا به آنها امتیازات ویژه ای اعطا کند.